ASYSTENTKA ZARZĄDU
  • Katowice
Katowice, Obroki 130, 40-833 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie
ARRIBA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
28. 9. 2024
od 4 300 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Zakres obowiązków:
1. Bieżące wsparcie Prezesa Zarządu w codziennych obowiązkach oraz dbałość o sprawne funkcjonowanie Biura Zarządu,
2. Prowadzenie kalendarza, organizowanie spotkań biznesowych oraz podróży służbowych,
3. Zbieranie danych, ich analiza, raportowanie, tworzenie prezentacji,
4. Przygotowywanie dokumentów na potrzeby posiedzeń Zarządu oraz do czynności prawnych: pełnomocnictwa, uchwały, umowy, protokoły, zestawienia,
5. Redagowanie pism związanych z pracą Zarządu,
6. Nadzór nad prawidłowym przepływem i archiwizacją dokumentów,
7. Wsparcie komunikacji wewnętrznej firmy,
8. Rejestracja i wysyłka korespondencji,
9. Realizacja zadań zlecanych przez Zarząd,
10. Obsługa gości biura.
- Godziny pracy: 8:00-16:00

Inne wymagania
Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku. Wysokie umiejętności w zakresie zarządzania informacjami. Wysokie umiejętności organizacyjne i interpersonalne.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na okres próbny

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Wyksztalcenia
średnie ogólnokształcące

  • Praca Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392