Asystentka Zarządu
  • Starachowice
Starachowice, Starachowice, Świętokrzyskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
16. 5. 2024

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko Asystentki Zarządu do dynamicznie rozwijającej się polskiej firmy. Poszukujemy osób, które mają min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku oraz płynnie posługują się językiem angielskim. Jeżeli zależy Ci na rozwoju zawodowym i stabilnym zatrudnieniu - aplikuj już dziś!

Oczekujemy

  • 2-3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B2)
  • dodatkowym atutem będzie znajomość języka niemieckiego (min. B1)
  • wykształcenia wyższego (preferowany kierunek – administracja, prawo)
  • znajomości pakietu MS Office
  • umiejętności priorytetyzacji zadań
  • wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • duże możliwości rozwoju zawodowego
  • pracę stacjonarną w godzinach 07:00-15:00

Zadania

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej firmy
  • obsługa firmowej poczty elektronicznej
  • sporządzanie pism oraz dokumentów firmowych
  • odbieranie telefonów, przyjmowanie i łączenie rozmów
  • odbieranie przesyłek kurierskich, współpraca z kurierami oraz innymi dostawcami usług
  • kasa, prowadzenie rejestru płatności gotówkowych
  • monitoring rynku zamówień publicznych
  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej przetargów (kompletowanie dokumentów, przygotowywanie ofert, monitoring rezultatów postępowania przetargowego)
  • wprowadzanie faktur do systemu
  • rozliczanie faktur gotówkowych
  • wystawianie faktur VAT
  • przyjmowanie reklamacji i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i ich archiwizację oraz sprawną komunikację wewnątrz firmy
  • inne prace biurowe

  • Praca Starachowice
  • Starachowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322