Asystentka z językiem Niemieckim
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Evolt Sp. z o.o.
14. 9. 2024

Firma Elektryczna z wieloletnim doświadczeniem świadczy kompleksowe usługi z obszaru elektryki przemysłowej, obiektowej oraz mieszkaniowej jak i zarówno Fotowoltaiki. Działamy na terenie całych Niemiec oraz Austrii.

Obowiązki

  • Koordynacja ze stroną Niemiecką poprzez maile oraz telefon.
  • Rekrutacja nowych B2B czy UoP.
  • Wsparcie projektów realizowanych w Niemczech, Austrii, Polsce.

Wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego (poziom B2) - swobodna rozmowa i korespondencja.
  • Sporządzanie umów, aneksów, świadectw pracy.
  • Przygotowywanie wniosków A1.
  • Pozyskiwanie nowych kontrahentow dodatkowo płatne.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i możliwość awansu.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Karta Medicover.
  • Auto służbowe.
  • Telefon, komputer.

  • Praca Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567