Asystentka stomatologiczna Ursus
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dental Care
1. 3. 2024

Zatrudnię asystentkę stomatologiczną do prywatnego gabinetu Dental Care w Warszawie (Ursus) na 1/2 etatu lub 2 dni w tygodniu - poniedziałek, piątek.
Zakres obowiązków:
• przygotowywanie stanowiska pracy
• asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
• nadzór nad obiegiem prac protetycznych
• utrzymanie gabinetu w nienagannej czystości
• bieżąca komunikacja i współpraca z zespołem
Co oferujemy:
•Możliwość rozwoju i szkolenie zawodowe
• Ciekawą pracę w dynamicznym i profesjonalnym zespole w zakresie innowacyjnych technik leczenia (endodoncji, chirurgii, implantologii, protetyki, ortodoncji)
• Pracę w nowoczesnej i prywatnej Klinice Stomatologicznej w stałych godzinach
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia, docenimy Twoją wiedzę i umiejętności
• Komfortowe warunki pracy i elastyczny grafik- tak żeby można było połączyć pracę z nauką lub innym miejscem pracy.
Oczekujemy:
- doświadczenia na w/w stanowisku
- ukończenia szkoły na kierunku asystentka stomatologiczna
- uczciwości, pracowitości, punktualności, zaangażowania
Szukamy osoby otwartej, z poczuciem humoru, pasją do tej pracy i empatią do Pacjentów :) Jeśli masz te cechy, odezwij się do nas!
Skontaktujemy się z wybranymi osobami. Na wszelkie pytania udzielimy odpowiedzi podczas rozmów kwalifikacyjnych. Zapraszamy i powodzenia

  • Praca Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228