Asystentka stomatologiczna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
ZOOMDENT Piotr Wolny
16. 9. 2024

Specjalistyczny Gabinet Stomatologiczny ZoomDent w Warszawie poszukuje osoby, która dołączy do naszego zespołu, na stanowisko asystentka stomatologiczna

Praca na pół etatu - 30,00zł/ netto za godzinę, elastyczny grafik.

Proponujemy:

  • pracę w 2 fotelowym, prywatnym gabinecie
  • wynagrodzenie godzinowe 30,00zł/ netto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie/umowę o pracę
  • pracę na pół etatu
  • rozwój zawodowy
  • nowoczesny i zadbany gabinet, realizujący kompleksowe plany leczenia - wdrożenie do pracy

W zakres obowiązków wchodzi :

  • Asystowanie na „4 ręce”
  • Asystowanie przy zabiegach z mikroskopem
  • Przygotowanie gabinetu i stanowisko pracy lekarza dentysty
  • Przygotowanie pacjentów do zabiegów stomatologicznych
  • Rozróżnianie materiałów stomatologicznych oraz sposobu i zasad ich przygotowywania
  • Dbanie o higienę gabinetu
  • Kontakt z Pacjentem
  • Sterylizacja narzędzi

Wymagania:

  • Język polski w rozmowie i piśmie
  • Dyplom asystentki
  • Gotowości do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność współpracy z pozostałymi członkami Zespołu (lekarze, asystentki stomatologiczne, rejestratorki medyczne)
  • Punktualności
  • Zaradność
  • Zaangażowanie
  • Wysoka kultura osobista

Mile widziane :

  • Doświadczenie zawodowe
  • Znajomość programu IQDental
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Praca Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584