Asystentka stomatologiczna
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Dental Art Studio
5. 9. 2024

Wymagania: Dyplom kwalifikujący uprawnienia zawodowe, minimum 2 lata doświadczenia zawodowego. Znajomość języka angielskiego mile widziana.
Poszukujemy osoby zaznajomionej ze specyfiką pracy asysty stomatologicznej oraz o zmianowym charakterze pracy.
Poszukujemy osoby, która podjęłaby pracę od listopada.
Warunki pracy: Poszukujemy asystentki stomatologicznej na część etatu. Asysta na cztery ręce, głównie lecz. zachowawcze, protetyka, implantoprotetyka, chirurgia oraz endodoncja. Praca na zmiany od 8 do 20 od pon do pt. Oferujemy system premii uznaniowych.
Obowiązki: Współpraca z różnymi specjalistami. Praca w systemie zmianowym, przygotowanie gabinetu i stanowiska pracy, sterylizacja narzędzi stomatologicznych.

  • Praca Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584