Asystentka prezesa ds. obsługi dynamicznego biura
  • Łódź
asystentka prezesa ds. obsługi dynamicznego biura
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Freedom Nieruchomości
22. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska
Dla Firmy Freedom Nieruchomości Łódź działającej od wielu lat w branży nieruchomości, specjalizującej się w sprzedaży, wynajmie oraz inwestycjach na terenie województwa łódzkiego poszukujemy do zespołu asystentki prezesa ds. obsługi biura. Misją firmy jest dostarczanie klientom najwyższej jakości usług, dostosowanych do ich indywidualnych potrzeb. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, doskonałej znajomości lokalnego rynku oraz pasji do nieruchomości, zyskali zaufanie zarówno klientów indywidualnych, jak i inwestorów.
Do Twoich zadań będzie należało: - wspieranie administracyjne pracy agentów - realizacja zakupów firmowo- biurowych - obsługa biura: poczta e-mail, faktury, obsługa klienta, tworzenie grafików, planowanie kalendarza, utrzymanie porządku - pisanie i wystawianie ogłoszeń nieruchomości- Otodom, OLX - kontakt z urzędami, notariuszem, sporządzanie protokołów, podpisywanie umów - wykonywanie zdjęć nieruchomości, tworzenie dokumentacji - podstawowa obsługa Social Mediów firmy
Wymagania stanowiska
- prawo jazdy kat. B - znajomość narzędzi Google Workspace, Canva - podstawowa znajomość obsługi i prowadzenia Social Mediów - język angielski poziom min. B2- będzie dodatkowym atutem - status studenta - wysokie umiejętności organizacyjne i samodyscyplina - umiejętność komunikacji w zespole oraz z klientem
Oferujemy - 4500- 6000 zł brutto + możliwość premii od sprzedaży własnej - laptop, telefon służbowy - umowa zlecenie/ B2B - karta Multisport - stabilne zatrudnienie z możliwością awansu po 1 roku na stanowisko koordynatora zespołu

  • Praca Łódź
  • Specjalista ds. obsługi klienta Łódź
  • Obsługa hotelowa Łódź
  • Obsługa gastronomii Łódź
  • Pracownik ds. administracji Łódź
  • Specjalista ds. reklamy Łódź
  • Specjalista ds. telekomunikacji Łódź
  • Specjalista ds. PR Łódź
  • Specjalista ds. turystyki Łódź
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Łódź
  • Specjalista ds. finansów Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    103 559
    19 721