Asystentka medyczna w REZONANS PSZCZYNA - staż z PUP
  • Pszczyna
Pszczyna, Pszczyna, Śląskie, Polska
ADIUVAT Sp. z o.o.
24. 9. 2024

REZONANS PSZCZYNA przyjmie na staż osobę zarejestrowaną w PUP w Pszczynie na stanowisko asystentki medycznej w pracowni rezonansu magnetycznego w Pszczynie.
Opis stanowiska:
- profesjonalna obsługa rejestracji Pacjentów placówki (bezpośrednia, telefoniczna oraz e-mail),
- profesjonalna pomoc w przeprowadzaniu wywiadów z Pacjentami,
- przygotowywanie Pacjentów do badań,
- współpraca z personelem medycznym,
- kompleksowe udzielanie informacji,
- ewidencja i nadzór nad prawidłowością obiegu dokumentów i informacji w placówce,
- przygotowywanie dokumentacji pacjentów,
- przyjmowanie i rozliczanie płatności zgodnie z procedurami,
- obsługa kasy fiskalnej, drukarki oraz innych urządzeń biurowych oraz bieżące prace administracyjne,
- dbanie o właściwy wizerunek firmy.
Wymagania:
- osoba zarejestrowana w PUP w Pszczynie,
- wykształcenie minimum średnie, pożądane wyższe,
- mile widziane doświadczenie w kontakcie z pacjentem/ klientem (praca na recepcji/rejestracji medycznej),
- dobra znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office) i urządzeń biurowych,
- doświadczenie w obsłudze kasowej,
- doskonała organizacja pracy,
- bardzo dobrze rozwinięte umiejętności komunikacyjne,
- wysoka kultura osobista,
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresujących.
Oferujemy:
- staż w placówce o wysokim standardzie usług oraz przyjazną atmosferę,
- możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji,
- staż w systemie zmianowym w godzinach pracy pracowni (8:00-20:00).
Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV ze zdjęciem za pośrednictwem portalu Lento.

  • Praca Pszczyna
  • Pszczyna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 795
    20 210