Asystentka/laborantka działu kontroli jakości
  • Odolanów
asystentka/laborantka działu kontroli jakości
Odolanów, Odolanów, Wielkopolskie, Polska
Pupil Foods Sp. z.o.o
23. 3. 2024

Firma Pupil Foods Sp. z o.o. polski producent karmy dla psów i kotów, posiadający silną pozycję na rynku polskim i zagranicznym poszukuje pracownika na stanowisko: asystentka/laborantka działu kontroli jakości
miejsce wykonywania pracy: Odolanów
wymagania:
- wykształcenie min. średnie
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- praca w systemie 2-zmianowym, weekendy wolne
zakres obowiązków:
- nadzór nad jakością procesu technologicznego
- kontrola dostaw surowców i opakowań
- kontrola i nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym
- prowadzenie dokumentacji związanej z kontrolą jakości
- pobieranie i ewidencjonowanie prób przechowalniczych
- przygotowywanie prób dla działu sprzedaży
oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- bardzo dobre warunki pracy w nowej, nowoczesnej hali produkcyjnej
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie

  • Praca Odolanów
  • Odolanów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551