Asystentka/Higienistka Stomatologiczna - Gdańsk/Gdynia
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, Pomorskie, Polska
Centrum Stomatologii Medicover
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie gabinetu stomatologicznego do pracy z lekarzem,
  • Asystowanie przy zabiegach stomatologicznych (standard pracy na 4 ręce),
  • Sterylizację narzędzi i materiałów,
  • Współpraca z doświadczonymi lekarzami.

WYMAGANIA:
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki stomatologicznej lub jesteś tuż przed egzaminem,
  • doświadczenie w zawodzie,
  • książeczkę SANEPID.

OFERUJEMY:
  • zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w jednej lokalizacji, wyłącznie w gabinecie przy pacjencie,
  • system premiowy,
  • możliwość zdobywania nowej wiedzy oraz rozwoju poprzez udział w Akademii Asysty i Higieny Medicover oraz szkoleniach i warsztatach (stacjonarnych i online),
  • jeżeli masz zdolności organizacyjne - możliwość objęcia stanowiska Asystentki/Higienistki Koordynującej,
  • pełne zaplecze dobrze funkcjonującej, nowoczesnej kliniki,
  • benefity: prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny, darmowe wejście na siłownię 2 razy w tygodniu, dostęp i dofinansowanie platformy Medicover Benefits,(in. bilety do kina, teatru, karnety sportowe) zniżki na usługi i produkty oferowane przez spółki Medicover, grupowe ubezpieczenie NNW i inne.

  • Praca Gdańsk
  • Asystent stomatologiczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289