Asystentka/Higienistka stomatologiczna
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
NEOS STOMATOLOGIA
30. 5. 2024

Gabinet stomatologiczny w Bielsku-Białej poszukuje osoby na stanowisko higienistki stomatologicznej/asystentki.
Wymagania:
książeczka sanepid' owska
dyspozycyjność
wykształcenie kierunkowe
umiejętność pracy w zespole
doświadczenie w pracy z chirurgiem/ortodontą/endodontą
Warunki pracy:
zatrudnienie na umowę o pracę
pracę w nowoczesnej, funkcjonującej od wielu lat placówce
możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami
pracę w trybie zmianowym
praca od zaraz
Obowiązki:
asystowanie przy zabiegach (ortodoncja,chirurgia, implanty, protetyka, endodoncja, zachowawcza)
wykonywanie higienizacji(w przypadku higienistki)
przygotowywanie gabinetu i stanowiska pracy
przygotowanie Pacjenta do zabiegu
utrzymanie porządku w gabinecie

  • Praca Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080