Asystentka / Higienistka stomatologiczna | Dental Nobile Clinic
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, Masovian Voivodeship, Polska
Centrum Medyczne ENEL-MED S.A.
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Piaseczno

Twój zakres obowiązków

  • asystowanie przy zabiegach stomatologicznych
  • przygotowywanie gabinetu stomatologicznego do pracy
  • sterylizacja narzędzi i materiałów
  • przygotowywanie Pacjenta do zabiegu
  • utrzymanie gabinetu w stanie gotowości do pracy

Nasze wymagania

  • wykształcenie minimum średnie - kierunkowe
  • dyplom potwierdzający zawód asystentki/higienistki stomatologicznej
  • książeczka SANEPID
  • pozytywne podejście do pacjentów

To oferujemy

  • możliwość pracy z doświadczonymi lekarzami z tytułem specjalisty, także przy skomplikowanych i ciekawych zabiegach
  • pracę w gabinecie przy pacjencie, a nie na recepcji
  • możliwość pełnego skoncentrowania się na pacjentach – my zapewniamy nowoczesną infrastrukturę i organizację obsługi pacjenta
  • elastyczne formy zatrudnienia – umowa o pracę, umowa zlecenie, B2B
  • miłą atmosferę w pracy, wsparcie przełożonego i zespołu
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dostęp do platformy szkoleniowo - webinarowej

Centrum Medyczne Enel-Med rozwija się nieprzerwanie od 30 lat. Jesteśmy jedyną firmą na rynku usług medycznych w Polsce z rodzimym kapitałem, a od 2011 r. spółką notowaną na Giełdzie Papierów Wartościowych. Pracujemy w 43 nowocześnie wyposażonych oddziałach, a także w 2 biurach w Warszawie oraz Call Center w Białymstoku.

Kulturę organizacyjną opieramy na czterech wartościach, które wpływają na naszą działalność i codzienną pracę: PASJA, SZACUNEK, WIARYGODNOŚĆ, SILNA MARKA.

Praca to przede wszystkim LUDZIE, którzy są największą wartością w enel-med. Chcemy, aby nasi pracownicy mogli zachować równowagę między pracą zawodową a życiem prywatnym, dlatego podejmujemy inicjatywy w myśl zasady work-life balance.

Placówki medyczne enel-med są zlokalizowane na terenie całej Polski. Usługi realizujemy w kilkudziesięciu nowocześnie wyposażonych oddziałach, których atutem jest nie tylko wysokiej klasy sprzęt specjalistyczny, ale również komfortowa infrastruktura i piękne wnętrza. Placówki medyczne znajdują się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, centrach obsługowych z doskonałą komunikacją miejską, co znacznie ułatwia łączenie pracy z życiem prywatnym.

Dołącz do naszego zespołu! Aktualne oferty pracy oraz więcej informacji o nas dostępne są na stronie: https://enel.pl/kariera/

Wszystkie informacje o przetwarzaniu danych osobowych w tej rekrutacji znajdziesz w formularzu aplikacyjnym, po kliknięciu w przycisk "Aplikuj Teraz".

  • Praca Piaseczno
  • Asystent stomatologiczny Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087