Asystentka ds. sprzedaży
  • Rzeszów
Rzeszów, Rzeszów, Podkarpackie, Polska
Special Steels Polska Sp. z o.o.
9. 10. 2024

Praca w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin (do uzgodnienia)
Zadania:
- wsparcie działu sprzedaży w zakresie przygotowywania dokumentów sprzedażowych i obsługi klienta
Wymagania
- dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
- umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
- dobra znajomość obsługi komputera: Outlook, Excel, Word
- znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym
- mile widziany status studenta (możliwość dostosowania godzin pracy do zajęć na uczelni)
Oferujemy:
-ciekawą i interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, działającej na rynkach międzynarodowych
-atrakcyjne wynagrodzenie
-przyjazną atmosferę pracy
-wdrożenie, szkolenia; możliwości rozwoju
Jeśli jesteś zmotywowaną i otwartą osobą, oczekujesz ciekawego i odpowiedzialnego stanowiska, prześlij nam swoje CV wraz z podaniem swoich oczekiwań finansowych oraz możliwego terminu rozpoczęcia pracy na maila @

  • Praca Rzeszów
  • Specjalista ds. Sprzedaży Rzeszów
  • Specjalista ds. Zakupów Rzeszów
  • Specjalista ds. marketingu Rzeszów
  • Specjalista ds. ofertowania Rzeszów
  • Specjalista ds. Zarządzania Rzeszów
  • Specjalista ds. Eksportu Rzeszów
  • Specjalista ds. transportu Rzeszów
  • Specjalista ds. HR Rzeszów
  • Specjalista ds. turystyki Rzeszów
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Rzeszów
  • Rzeszów - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087