Asystent(ka) ds. obsługi klienta i logistyki
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
PROCARDIA MEDICAL Sp. z o.o.
28. 9. 2024

Działamy od 2003 roku i od tego czasu staliśmy się wiodącym dystrybutorem na rynku kardiologii inwazyjnej, radiologii inwazyjnej, neuroradiologii, chirurgii naczyniowej. Dostarczamy wysokospecjalistyczny sprzęt medyczny, w tym urządzenia diagnostyczne i terapeutyczne, implanty naczyniowe i ortopedyczne oraz sprzęt jednorazowego użytku do szpitali w całej Polsce.

Utożsamiamy się z misją:

'Pomagamy naszym partnerom w ratowaniu życia i zdrowia ludzkiego poprzez:

- dostęp do najnowszej wiedzy i technologii medycznej

- sprzedaż specjalistycznego sprzętu medycznego

- profesjonalną obsługę i serwis.'

Twoje umiejętności

Doświadczenie i wiedza

Doświadczenie w magazynie lub w obsłudze klienta w branży sprzętu medycznego będzie atutem, ale nie jest wymagane. Ważna jest chęć do rozwoju i pracy z zaawansowanymi produktami do ratowania zdrowia i życia ludzi.

Kompetencje techniczne

Przydatny będzie zmysł techniczny, operatywność, sumienność. Musisz być osobą uważną na szczegóły, umiejącą pracować pod presją czasu oraz w zespole. Ważna jest również umiejętność pracy przy komputerze, znajomość programów Microsoft Office i CDN XL będzie dodatkowym atutem.

Mobilność i języki

Wymagamy czynnego prawa jazdy kat. B oraz mobilności. Na tym stanowisku może się zdarzyć wyjazd ad hoc do szpitala. Nie jest to jednak codzienność.

Angielski na poziomie komunikatywnym nie jest wymogiem, ale będzie atutem, abyś mógł/mogła swobodnie komunikować się z naszymi dostawcami i partnerami.

Twoje zadania

Przygotowanie wysyłek

Będziesz odpowiadać za przygotowanie wysyłek do szpitali, w tym pobranie produktów z magazynu, ich zapakowanie zgodnie z obowiązującymi standardami oraz kontrolę poprawności wysyłki. Dodatkowo, będziesz adresować przesyłki w systemie komputerowym i generować etykiety kurierów, a także kontrolować status przesyłek nadanych do klientów.

Przyjmowanie dostaw

Twoim zadaniem będzie terminowe przyjmowanie dostaw i rozkładanie produktów w magazynie. Będziesz wprowadzać dostawy do systemu informatycznego oraz odkładać towar na półki w odpowiednich lokalizacjach. Dodatkowo, będziesz rozliczać dokumenty dostawy, zakupu i zwrotu w systemach komputerowych.

Zamówienia zakupu

Możesz rozwijać się w obszarze składania zamówień u dostawców oraz ustalania terminów i warunków dostaw częściowych. Twoje obowiązki obejmują również wprowadzanie potwierdzeń zamówień do systemu komputerowego, zakupy materiałów pomocniczych dla logistyki, inwentaryzacje w magazynie oraz bieżące wystawianie i kontrolę prawidłowego obiegu dokumentów.

Obsługa klienta

Będziesz współpracować z różnymi osobami i zespołami w firmie, będziesz mieć kontakt z klientem i naszymi partnerami. Obsługa klienta to obszar, w którym również możesz się rozwijać.

Co zyskasz?

Zgrany zespół

Pracuj w zespole, który jest nie tylko profesjonalny, ale i pomocny. Tworzymy atmosferę współpracy, gdzie każdy może liczyć na pomoc kolegów i koleżanek. Razem osiągamy więcej i cieszymy się z naszych wspólnych sukcesów.

Rozwój zawodowy

W naszej firmie masz możliwość rozwijania swoich kompetencji. Dzięki dynamicznemu rozwojowi branży medycznej oraz licznych szkoleń i warsztatów, będziesz mógł poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, a także uczestniczyć w projektach interdyscyplinarnych.

Komfortowe biuro

Pracujemy w nowoczesnym biurze na Ursynowie, które jest dobrze wyposażone i dostosowane do potrzeb naszych pracowników. Zapewniamy Ci miejsce, gdzie praca staje się przyjemnością.

Atrakcyjne benefity

Oferujemy atrakcyjny pakiet benefitów, w tym prywatną opiekę medyczną, dodatkowe dni wolne od pracy, bonusy okolicznościowe oraz możliwość udziału w projektach interdyscyplinarnych. Dbamy o to, abyś czuł się doceniony i zmotywowany do działania. U nas owoce, przekąski, soki i kawa są codziennie.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO). Jednocześnie oświadczam, iż zapoznałem się informacjami administratora o przetwarzaniu danych oraz z prawami jakie przysługują mi na mocy powyższego Rozporządzenia.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Logistyk Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392