Asystent(ka) ds. księgowości z j. włoskim (P2P)
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
SGS Global Business Services Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Na to stanowisko poszukujemy osób dobrze znających język angielski i włoski. Jeśli nie miałeś dotychczas do czynienia z obszarem finansów, nie martw się! Zapewniamy pełne przeszkolenie!

Jakie zadania czekają na Ciebie na tym stanowisku?

  • księgowanie faktur zagranicznych placówek SGS
  • procesowanie zamówień
  • obsługa zapytań od dostawców
  • audyt wydatków pracowniczych
  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami placówkami SGS w języku włoskim i angielskim (mailowo i telefonicznie)

WYMAGANIA:

Ta rola jest idealna dla Ciebie, jeżeli:

  • jesteś studentem na kierunku finanse/rachunkowość/ekonomia (w trakcie)
  • jesteś dyspozycyjny/a min. 20h tygodniowo (praca w godzinach 08:00-17:00 od poniedziałku do piątku
  • chcesz się rozwijać w obszarze księgowości
  • znasz j. angielski i włoski na poziomie min. B1
  • jesteś nastawiony/a na pracę zespołową
  • znasz MS Excel

OFERUJEMY:

Sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy:

  • współpraca w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku (możliwość elastycznego dopasowania do harmonogramu zajęć akademickich)
  • pracę częściowo zdalną z wizytami w biurze w Katowicach (ul. Graniczna 54) 2-3 razy w miesiącu
  • kompleksowy onboarding oraz pełne wsparcie dedykowanego buddy, podczas wdrożenia w nowe obowiązki - naszym celem jest stworzenie dla Ciebie komfortowego środowiska pracy, gdzie zawsze możesz liczyć na wsparcie zespołu!
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy (laptop, zestaw słuchawkowy do telekonferencji, etc.)
  • platforma szkoleniowa oraz szereg specjalistycznych szkoleń wewnętrznych, prowadzonych przez naszych wykwalifikowanych specjalistów
  • możliwość udziału w programie rekomendacji pracowników, który nagradza za polecenia nowych talentów
  • możliwość aktywnego udziału w różnorodnych inicjatywach dobroczynnych, wspierających lokalne społeczności i organizacje
  • biuro zlokalizowane w bezpośrednim sąsiedztwie Galerii 3 Stawy, z dogodnym dojazdem z centrum Katowic
  • dedykowany parking dla pracowników

  • Praca Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Specjalista ds. Sprzedaży Katowice
  • Specjalista ds. Zakupów Katowice
  • Specjalista ds. marketingu Katowice
  • Specjalista ds. ofertowania Katowice
  • Specjalista ds. Zarządzania Katowice
  • Specjalista ds. Eksportu Katowice
  • Specjalista ds. transportu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584