Asystentka ds. administracji
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Jeżeli szukasz ciekawej pracy biurowej, gdzie kontakt z drugim człowiekiem jest codziennością to mamy dla Ciebie super pracę!

Zgłoś się już dziś i podejmij pracę w administracji recepcji międzynarodowej firmy!

Gwarantujemy możliwość rozwoju w strukturach firmy.

Lokalizacja: Kowale, Wrocław

Oczekujemy

  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. B1)
  • doświadczenia w pracy administracyjno-biurowej - warunek konieczny
  • biegłej znajomości pakietu MS Office

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 5500zł brutto
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę przez Randstad z możliwością długofalowej współpracy
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • pakiet benefitów Randstad: prywatna opieka medyczna, karta sportowa, atrakcyjne zniżki na zakupy online oraz na bilety do kin i teatrów
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • kompleksowe wdrożenie i wsparcie doświadczonego zespołu

Zadania

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • zapewnienie właściwego obiegu dokumentów w biurze,
  • dbanie o wizerunek firmy: estetykę stanowiska recepcji, sal konferencyjnych, przestrzeni wspólnych
  • pełnienie funkcji asystenckich dla zarządu firmy, m.in. prowadzenie kalendarza spotkań,
  • pomoc przy organizacji i obsłudze spotkań i konferencji, uczestniczenie w eventach i akcjach organizowanych w firmie
  • pośredniczenie w organizacji różnego typu benefitów (pomoc w zbieraniu dokumentacji)

  • Praca Wrocław
  • Pracownik ds. administracji Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Specjalista ds. turystyki Wrocław
  • Specjalista ds. Zaopatrzenia Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190