Asystentka do salonu ślubnego
  • Gdynia
Gdynia, Gdynia, pomorskie, Polska
Salon Ślubny Farage
5. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Sieć salonów ślubnych.

Opis stanowiska

W naszym Salonie będziesz prawa reką Doradcy Klienta i Twoich kluczowych obowiązków będą należeć:

  • pomoc w doborze idealnych sukienek, welonów, biżuterii i innych akcesoriów,

  • umawianie wizyt na przymiarki oraz pomoc w ich przeprowadzeniu,

  • pomoc w finalizacji transakcji oraz wystawianiu paragonów,

  • pomoc przy organizacji i czynny udział w targach i eventach,

  • obsługa mediów społecznościowych (zamieszczanie postów i odpowiadanie na zapytania Klientek),

  • dbałość o porządek i o estetyczna sferę salonu.

Wymagania
  • doświadczenie w pracy z klientem,
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, przyjazne usposobienie, cierpliwość,
  • kreatywność, znajomość trendów i zainteresowanie modą,
  • umiejętność nawiązywania relacji i aktywnego słuchania.
  • zrozumienie potrzeb i emocji klientów.

Oferujemy
  • Możliwość rozwoju w strefie fashion.

  • Praca Gdynia
  • Gdynia - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648