Asystentka Biura - rekrutacja online
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
HRK S.A.
24. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kompetentnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Asystenta/Asystentki Biura, która dołączy do zespołu naszego Klienta w Warszawie. Idealny/a kandydat/ka będzie odpowiedzialny/a za wsparcie administracyjne i organizacyjne biura, zapewniając płynne funkcjonowanie codziennych operacji. Szukamy osoby, która potrafi pracować samodzielnie, jest komunikatywna i zorganizowana, a także potrafi efektywnie wspierać zespół.

Asystentka BiuraMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą, w tym e-mailami i pocztą tradycyjną.
  • Organizacja i koordynacja spotkań, w tym przygotowywanie agend, rezerwacja sal konferencyjnych oraz obsługa gości.
  • Prowadzenie kalendarza zarządu i umawianie spotkań.
  • Przygotowywanie dokumentów, prezentacji i raportów na potrzeby zespołu.
  • Zarządzanie zaopatrzeniem biura, w tym zamawianie artykułów biurowych i kontrola stanów magazynowych.
  • Wsparcie w organizacji firmowych wydarzeń i spotkań integracyjnych.
  • Prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów.
  • Współpraca z dostawcami usług i kontrahentami.
  • Obsługa telefoniczna i udzielanie informacji klientom oraz pracownikom.
  • Utrzymywanie porządku i estetyki biura.

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i komunikacyjne.
  • Umiejętność pracy samodzielnej oraz w zespole.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint).
  • Wysoka kultura osobista i profesjonalizm.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
  • Umiejętność zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony zespołu.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 069
    20 392