Asystentka Biura | Warszawa | umowa zlecenie |
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Gi Group Poland S.A.
10. 10. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Do naszego warszawskiego biura Gi Group poszukujemy osoby na stanowisko Asystentki Biura

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Sienna

Obowiązki:

  • Wprowadzanie faktur do systemu
  • Nadzór nad poprawnym obiegiem dokumentów w firmie
  • Obsługa korespondencji biura
  • Współpraca z firmami kurierskimi
  • Zamawianie artykułów spożywczych i biurowych

Wymagania:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość systemu Office 365
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Komunikatywność, odpowiedzialność
  • Mile widziany status studenta

Oferujemy:

  • Umowę zlecenie
  • Stawkę 31 zł brutto/h - student brutto = netto!
  • Szkolenia wprowadzające
  • Pakiet opieki medycznej i Kartę Sportową
  • Pracę od poniedziałku - piątku
  • Godziny pracy 9.00 - 17.00
  • Praca hybrydowa po okresie wdrożenia (3 dni w biurze 2 dni HO)

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 133
    19 251