Asystentka/Asystent Zespołu w Biurze Współpracy z Zagranicą
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo-Handlowa
14. 7. 2024

Twój zakres obowiązków

1) Wspieranie Dyrektora Przedstawicielstwa w przygotowywaniu i realizacji wydarzeń związanych z promocją inwestycji i eksportu jak seminaria inwestycyjne i wyjazdy dla firm.

- Tworzenie i aktualizacja programów wydarzeń i podróży

- Tworzenie i aktualizacja list uczestniczek i uczestników, przygotowywanie materiałów i poszukiwanie informacji, tworzenie prezentacji w PowerPoint

- Rejestracja uczestniczek i uczestników oraz opieka nad gośćmi

2) Administrowanie danymi i ich aktualizacja

- Samodzielne wyszukiwanie danych kontaktowych i ich aktualizacja

- Tworzenie list dystrybucyjnych i wysyłanie seryjnych e-maili

3) Zadania administracyjne i organizacyjne z zakresu prac sekretariatu

- Koordynowanie terminów większych spotkań

- Wsparcie przy korespondencji

- Sporządzanie protokołów ze spotkań wewnętrznych

4) Utrzymywanie i zarządzanie - zarówno fizycznie, jak i cyfrowo - archiwum lub plikami projektów na potrzeby usług dla firm

Nasze wymagania

  • Wykształcenie średnie w obszarze administracji biurowej lub pokrewne
  • Doświadczenie w pracy w administracji biurowej mile widziane
  • Bardzo dobra znajomość MS 365 (zwłaszcza Teams, Word, PowerPoint)
  • Pewność siebie i bardzo dobre umiejętności w mowie i piśmie w języku niemieckim i polskim; dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobre umiejętności organizacyjne i zdolność do zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Wykonywanie pracy w sposób sumienny, precyzyjny i ustrukturyzowany

To oferujemy

  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku dzięki naszej światowej sieci partnerów i klientów. Wsparcie przez zmotywowany i zaangażowany zespół.
  • Oferujemy dużą elastyczność pracy i rozwiązania przyjazne rodzinom.
  • Umowę o pracę z Polsko-Niemiecką Izbą Przemysłowo-Handlową (AHK) z siedzibą w Warszawie i pracę w jej siedzibie.
  • Adekwatne wynagrodzenie.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 636
    19 119