Asystentka / Asystent Zarządu
  • Skierniewice
Skierniewice, Skierniewice, łódzkie, Polska
SKIERSKI Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • bezpośrednia współpraca i kompleksowe wsparcie jednego Członka Zarządu w realizacji jego codziennych zadań,
  • zarządzanie kalendarzem przełożonego oraz bieżąca obsługa korespondencji e-mailowej,
  • udział w spotkaniach oraz wideokonferencjach,
  • opracowywanie i usprawnianie procesów wewnętrznych firmy,
  • monitorowanie realizacji zadań oraz aktualizacja systemu zarządzania zadaniami,
  • bieżąca współpraca z pozostałymi działami w firmie, w zależności od potrzeb i bieżących działań Zarządu,

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • biegła obsługa komputera, aplikacji webowych oraz pakietu MS Office (Excel),
  • samodzielność i obowiązkowość,
  • umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz określania priorytetów,
  • czynne prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do reagowania w sytuacjach awaryjnych, także poza standardowymi godzinami pracy (e-mail, telefon).

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon, samochód służbowy,
  • dodatkowe dni wolne od pracy w ciągu roku,
  • system szkoleń - dostęp do bazy kursów on-line oraz możliwość udziału w szkoleniach stacjonarnych,
  • możliwość korzystania z karty Edenred Sport i Kultura,
  • dofinansowanie artykułów związanych ze zdrowiem i komfortem pracy (okulary, słuchawki),
  • firmowe spotkania integracyjne.

  • Praca Skierniewice
  • Asystent Skierniewice
  • Skierniewice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 041
    18 563