Asystentka / Asystent Koordynatora Działu Projektowego
  • Reguły
, Reguły, mazowieckie, Polska
Climatic Sp. z o.o. Sp. k.
3. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Archiwizacja pism i projektów;
  • Wydruk i skład projektów na każdym etapie inwestycji zgodnie z umową i przepisami prawa;
  • Rozpoznanie procedur o wystąpienia przed organami urzędowymi w tym opracowywanie wniosków;
  • Opracowywanie pism i zestawień;
  • Kontakt z działami projektowymi w tym branżowymi w celu zebrania informacji o potrzebach;
  • Współpraca z koordynatorem w delegowanych zadaniach dotyczących prowadzonych inwestycji;
  • Raportowanie do koordynatora na temat postępów lub problemów w prowadzonych tematach;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura, budownictwo lub pokrewne – dopuszczalne: administracja);
  • Minimalne doświadczenie w pracy przy projektach kubaturowych lub prowadzeniu zadań z obszaru administracji – 1 rok;
  • Znajomość przepisów prawa (ustawy prawo budowlane, kodeks postępowania administracyjnego oraz pokrewnych w tym rozporządzeń związanych z prowadzeniem projektów budowlanych);
  • Biegła znajomość obsługi programów pakietu Office oraz Cad.
  • Logiczne myślenie;
  • Kreatywność i innowacyjność;
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w grupie;
  • Chęć i motywacja do nauki i samorozwoju;
  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Stanie się częścią Indywidulnej Korporacji Rodzinnej;
  • Zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę lub umowa współpracy B2B w stabilnej ekonomicznie firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon);

- Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

114 310
20 521