Asystentka/asystent działu handlowego
  • Aleksandrów Łódzki
Aleksandrów Łódzki, Aleksandrów Łódzki, Łódzkie, Polska
Tomadex S.C.
6. 6. 2024

Firma TOMADEX S.C. z Aleksandrowa Łódzkiego, będąca w trakcie rozszerzania zespołu handlowego, poszukuje pracownika na stanowisko asystentki/a działu sprzedaży.
Zakres obowiązków: Współpraca z działem sprzedaży Obsługa zamówień dostarczanych przez dział sprzedaży Aktywne wsparcie dla klientów (bez pozyskiwania nowych klientów) Obsługa służbowej poczty i niezbędnych narzędzi, w tym MS Excel Nasze wymagania: Umiejętność rozmowy z klientem nacechowana cierpliwością Umiejętność pracy w zespole Dobra organizacja czasu pracy Zaangażowanie, komunikatywność, pokora Nie stawiamy progów sprzedażowych!
Mile widziane doświadczenie w sprzedaży
Oferujemy: Umowa o pracę Pracę w firmie o międzynarodowej renomie Ubezpieczenie grupowe Kartę multisport Wewnętrzne szkolenia Pracę w młodym zespole Niezbędne narzędzia do pracy

  • Praca Aleksandrów Łódzki
  • Asystent Aleksandrów Łódzki
  • Aleksandrów Łódzki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851