Asystentka/Asystent ds. administracyjno-finansowych
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, Dolnośląskie, Polska
Isopol Sp. z o.o.
11. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wsparcie administracyjne, organizacyjne i menedżerskie członkom Zarządu

  • Zarządzanie przepływem informacji w firmie,

  • Bieżące kontakty z klientami firmy,

  • Obsługa korespondencji, redagowanie pism, fakturowanie

  • Rekrutacja pracowników,

  • Prowadzenie akt osobowych

  • Opieka nad dokumentacją firmy, prowadzenie rejestru umów, faktur

  • Przygotowywanie umów dla podwykonawców, sporządzanie raportów finansowych, rozliczanie zleceń

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie minimum średnie w kierunku rachunkowość, finanse lub ekonomia

  • 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Odpowiedzialność, dokładność, umiejętności organizacyjne, punktualność

  • Obsługa komputera, urządzeń oraz programów biurowych (pakiet MS Office)

  • Podstawowa znajomość zagadnień związanych z HR (przygotowywanie ogłoszeń o pracę, rekrutacja, szkolenia pracowników)

  • Podstawowa znajomość obsługi programów księgowych

  • Dobra komunikacja, umiejętności interpersonalne oraz umiejętnością pracy w zespole.

  • Znajomość języka niemieckiego i angielskiego na poziomie minimum B1

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

  • Praca Wrocław
  • Pracownik administracyjno - biurowy Wrocław
  • Asystent Wrocław
  • Asystent stomatologiczny Wrocław
  • Asystent zarządu Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567