Asystentka / Asystent Członka Zarządu / w Biurze Zarządu
  • Warszawa, Rondo Daszyńskiego 2c
mazowieckie, Warszawa, Rondo Daszyńskiego 2c, mazowieckie, Polska
VeloBank S.A.
12. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie kalendarza spotkań Członków Zarządu, organizowanie i koordynowanie harmonogramu spotkań wewnętrznych i zewnętrznych, zapewnienie serwisu technicznego oraz przygotowywanie notatek;
  • organizacja i obsługa konferencji i spotkań biznesowych oraz okolicznościowych z udziałem Zarządu i managerów;
  • organizacja wyjazdów służbowych Zarządu i kluczowych managerów oraz nadzór nad przebiegiem podróży służbowych;
  • zapewnienie sprawnej komunikacji w organizacji w celu zapewnienia sprawnego i terminowego procesowania spraw i dokumentów spółki;
  • przygotowywanie materiałów na potrzeby Zarządu;
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów wpływających do Zarządu oraz zapewnienie poprawności dokumentacji pod względem jej zgodności ze standardami spółki;
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej;
  • koordynacja obiegu faktur oraz kontrola wydatków;
  • bieżąca realizacja zadań asystenckich zleconych przez Zarząd oraz kluczowych managerów;
  • uczestniczenie w realizacji bieżących zadań Biura Zarządu.

Nasze wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • wykształcenie wyższe;
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz pracę z dokumentami anglojęzycznymi;
  • doświadczenie w prowadzeniu kalendarza, organizowaniu spotkań i podróży służbowych;
  • dobrej znajomości pakietu MS Office i obsługi urządzeń biurowych;
  • bardzo dobrej organizacji pracy, szybkości w działaniu i umiejętności koordynacji wielu działań równocześnie również pod presją czasu;
  • wysokiej kultury osobistej, dyskrecji i taktu;
  • pozytywnego nastawienia do pracy oraz podejmowania inicjatywy;
  • komunikatywności, otwartości, nastawienia na realizację zadań oraz umiejętności współpracy z osobami na wysokich szczeblach organizacji.

To oferujemy:

  • możliwość rozwoju w #Świecie bardziej Velo, gdzie na co dzień kierujemy się #otwartością, #zaufaniem i #rzetelnością, a #przedsiębiorczość mamy w swoim DNA. :)
  • pracę, w której stosujemy podejście eXtreme agile, szukając optymalnych rozwiązań, często nieoczywistych, nieszablonowych i dlatego osiągamy ponadprzeciętne rezultaty;
  • zielony klimat, za który jesteśmy odpowiedzialni, również społecznie. Dbamy o środowisko, a za każde otwarte konto z mObywatel sadzimy drzewo! :)
  • VeloActive, wspieramy również Twoje zdrowie. Do pracy możesz dojechać rowerem – mamy strefę dla rowerzystów;
  • nowoczesne biuro w atrakcyjnej lokalizacji. Mieścimy się tuż przy stacji metra połączonej bezpośrednio z HUB przy Rondzie I. Daszyńskiego;
  • bezpieczeństwo finansowe - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wzbogacone kwartalnym systemem premiowym;
  • platformę, która wesprze Twój dobrostan, zdrowie psychiczne i fizyczne, dzięki bezpłatnym konsultacjom z: doradcą finansowy, prawnym, psychologiem, psychoterapeutą, coachem czy mentorem biznesu;
  • program opieki zdrowotnej dla pracowników i ich rodzin, ubezpieczenie na życie, kartę sportową;
  • możliwość nauki języka angielskiego czy niemieckiego na platformie internetowej;
  • atrakcyjną ofertę pracowniczą na produkty bankowe #Velo.

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417