Asystentka / Asystent biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Corab S.A.
9. 8. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych
  • Prowadzenie i rejestracja korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej
  • Nadzór nad stanem zapasów materiałów biurowych
  • Obsługa spotkań biznesowych, wizyt gości
  • Zaopatrzenia biura w art. Spożywcze
  • Wsparcie działów marketingu w tym - w przygotowaniu materiałów komunikacyjnych (katalogi, ulotki); raporty z działań konkurencji – wydarzenia, współprace itp.; raporty trendów w Social Mediach
  • Wykonywanie zadań zleconych przez przełożonego oraz Zarząd

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na stanowisku Asystenta/Asystentki biura
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doskonała umiejętność planowania i organizacji pracy
  • Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację
  • Czynne prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Nowoczesne biuro
  • Ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Sportową Medicover
  • Wczasy pod Gruszą

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 988
    19 648