Asystentka/Asystent Biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Infra Centrum Doradztwa Sp. z o.o.
5. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • formatowanie i tworzenie szablonów dokumentów
  • skanowanie, bindowanie, nagrywanie płyt z opracowaniami
  • przygotowywanie materiałów dla przełożonego (np. prezentacji)
  • kontakt z podwykonawcami (mailowy, telefoniczny)
  • współpraca z firmami kurierskimi, obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej
  • dbanie o stan zaopatrzenia w artykuły biurowe i spożywcze
  • odbieranie połączeń przychodzących
  • obsługa spotkań
  • współpraca z zarządcą budynku oraz kontakt z działem technicznym
  • współpraca z biurami tłumaczeń
  • organizacja podróży służbowych oraz wydarzeń firmowych
  • pomoc w realizacji pozostałych zadań administracyjnych
  • codzienne wsparcie zespołu oraz Zarządu w realizacji projektów

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, PowerPoint) – warunek konieczny
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych
  • umiejętność wykonywania różnorodnych zadań i ustalania priorytetów pod presją czasu
  • samodzielność
  • odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktur organizacji,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę Multisport,
  • pracę w młodym, zgranym zespole w luźnej atmosferze,
  • wyjazdy, spotkania i imprezy integracyjne,
  • oprócz podstawowego wynagrodzenia atrakcyjne systemy motywowania uzależnione od wyników pracy.

Osoby spełniające powyższe warunki prosimy o przesyłanie CV w języku polskim za pomocą przycisku aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Podczas rozmowy rekrutacyjnej kandydat zostanie poproszony o wykonanie krótkiego zadania.

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536