Asystentka / Asystent biura – Recepcjonistka / Recepcjonista
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Gofarm Sp. z o.o. sp.k.
6. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa recepcji i bieżące wsparcie pracy biura
  • odpowiedzialność za korespondencję przychodzącą i wychodzącą, wysyłka poczty oraz obsługa przesyłek kurierskich
  • ewidencjonowanie dokumentów w systemie oraz próbek marketingowych
  • zakup materiałów biurowych oraz monitorowanie zapasów zaplecza socjalnego
  • monitorowanie i rejestracja usterek związanych z biurem, zamawianie usług serwisowych i nadzór nad ich wykonaniem
  • obsługa spotkań biznesowych (przygotowanie sali konferencyjnej) oraz kalendarza spotkań
  • współpraca i wsparcie bieżącej pracy pozostałych działów firmy
  • organizacja wyjazdów służbowych
  • współpraca przy organizacji targów
  • obsługa floty samochodowej firmy
  • nadzór nad firmowymi telefonami komórkowymi i urządzeniami biurowymi
  • współpraca z działem HR
  • nadzór nad pracą serwisu sprzątającego

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach biurowych i administracyjnych
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • staranność, dokładność, sumienność i zaangażowanie
  • umiejętność ustalania priorytetów oraz pracy pod presją czasu, wielozadaniowość i decyzyjność
  • pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista
  • biegła obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i w piśmie)
  • prawo jazdy kat.B. (czynne)

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku farmaceutycznym
  • umowę o pracę
  • system premiowy po okresie próbnym
  • możliwość rozwoju zawodowego dzięki szerokiemu pakietowi profesjonalnych szkoleń
  • dofinansowanie do karty Multisport
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie zajęć językowych realizowanych w miejscu pracy
  • przyjazne środowisko pracy
  • możliwość dalszego rozwoju w ramach struktur firmy

  • Praca Kraków
  • Recepcjonistka Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    93 805
    16 417