Asystenta ds. Administracyjnych (m/k)
  • Tczew
Tczew, Tczew, Pomorskie, Polska
Transpolonia
19. 4. 2024

Poszukujemy osoby pełnej wigoru i zapału, która dołączy do naszego zespołu na stanowisko:
Asystenta ds. Administracyjnych (m-k)
Zakres obowiązków:
- obsługa korespondencji wewnętrznej i zewnętrznej,
- asystowanie i pomoc we wszystkich działaniach Spółki,
- wsparcie procesów Biura w obszarze obiegu dokumentów elektronicznych i tradycyjnych,
- wprowadzanie aktualizowanie danych w systemie.
Nasze wymagania:
- wysoka kultura osobista,
- biegła obsługa komputera oraz sprzętów biurowych,
- zdolności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- samodzielność, odpowiedzialność oraz sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
- komunikatywna znajomość języka angielskiego min. A2,
- doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane.
Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia i możliwość długofalowej współpracy,
- możliwość realnego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
- umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin,
- pracę w pozytywnym zespole i przyjaznym środowisku,
- dodatkowe świadczenia, w tym kartę Multisport,
- komfortowe warunki pracy i niezbędne narzędzia do jej wykonywania.

  • Praca Tczew
  • Asystent Tczew
  • Tczew - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179