Asystent Zespołu Projektowego Architektów
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
W&W Architekci Sp. z o.o. sp. k.
19. 8. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska:
• Koordynacja dokumentacji z firmami uczestniczącymi w projektach,
• Administrowanie projektów, prowadzenie uzgodnień i postępowań w urzędach,
• Zarządzanie obiegiem korespondencji i dokumentów projektowych,
• Opracowanie opisów i specyfikacji projektowych,
• Kompletowanie dokumentacji projektowej,
• Wykonywanie sprawozdań i zestawień w programach .word, .excel i AutoCad.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe - preferowane budowlane,
• Znajomość programów Word, Excel, Power Point, AutoCad, ArchiCad, Photoshop,
• Umiejętność pracy w zespole, samodzielność.
Oferujemy:
• Interesujące projekty, pracę w energicznym zespole,
• Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Prosimy o przesyłanie CV na adres: @
Zastrzegamy sobie prawo skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

  • Praca Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    109 770
    20 536