Asystent Zarządu - pracownik biurowy
  • Lublin
Lublin, Lublin, Lubelskie, Polska
ByEnergySolutions
18. 5. 2024

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukujemy asystenta zarządu. Kompleksowo zajmujemy się wykonawstwem pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych oraz termomodernizacją budynków jednorodzinnych.
Zakres obowiązków:
Organizowanie i koordynowanie spotkań oraz konferencji.
Zarządzanie korespondencją.
Przygotowywanie dokumentów i raportów.
Obsługa administracyjna biura.
Wsparcie w realizacji projektów.
Wymagania:
Wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe.
Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
Umiejętność pracy pod presją i zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
Bardzo dobra organizacja pracy własnej.
Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
Oferujemy:
Wynagrodzenie od 3 500 złotych netto na start
Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się firmie.
Przyjazną atmosferę pracy
Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

  • Praca Lublin
  • Asystent zarządu Lublin
  • Pracownik biurowy Lublin
  • Asystent Lublin
  • Pracownik administracyjno - biurowy Lublin
  • Asystent stomatologiczny Lublin
  • Pracownik kolei Lublin
  • Pracownik umysłowy Lublin
  • Pracownik fizyczny Lublin
  • Pracownik produkcji Lublin
  • Pracownik ochrony Lublin
  • Lublin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055