ASYSTENT ZARZĄDU
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Wojskowe Zakłady Lotnicze NR 1 S.A.
25. 9. 2024

WOJSKOWE ZAKŁADY LOTNICZE NR 1 S.A. W ŁODZIlider rynku lotniczego, poszukują kandydatów do pracy na stanowisku: ASYSTENT ZARZĄDU

Obowiązki

  • wykonywanie zdań związanych z obsługą sekretariatu Zarządu Spółki,
  • koordynowanie i organizacja spotkań, prowadzenie kalendarza Zarządu oraz obsługa wyjazdów służbowych Zarządu,
  • obsługa korespondencji wychodzącej i przychodzącej w uzgodnionym zakresie,
  • dokonywanie wstępnej analizy dokumentów związane z pionem sprzedaży, marketingu oraz strategii i rozwoju,
  • współpraca z kancelarią i członkami zespołu,
  • przygotowywanie pism, analiz, dokumentów, prezentacji zgodnie z wymaganiami Członka Zarządu,
  • wykonywanie innych zadań związanych z pracą sekretariatu polecanych przez członka zarządu Spółki

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w pracy w sekretariacie Zarządu,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim ustna i pisemna – warunek konieczny,
  • biegła znajomość obsługi komputera i programów urządzeń biurowych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i innych,
  • komunikatywność, systematyczność i sumienność,
  • wysoka kultura osobista i etyka pracy,
  • odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji w branży,
  • umowę o pracę wraz z pakietem świadczeń socjalnych,
  • stabilne warunki pracy i wynagrodzenia,
  • dobrą atmosferę w zespole,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • znajomość zasad obiegu dokumentów oraz unormowań w zakresie Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt

  • Praca Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687