Asystent Zarządu
  • Sękocin Stary
mazowieckie, Sękocin Stary, mazowieckie, Polska
Astra S.A.
21. 9. 2024

Astra S.A – jesteśmy polską firmą z prawie 100-letnią tradycją. Jako producent artykułów szkolnych, biurowych i artystycznych staliśmy się jednym z liderów nie tylko na rynku polskim, ale także europejskim. Naszym priorytetem jest sprzedaż artykułów szkolnych najwyższej jakości, z dbałością o funkcjonalność, komfort użytkowania, estetykę i bezpieczeństwo.Sukcesywnie poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, nowych technologii, gorących trendów i stale dążymy do doskonałości, aby jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby naszych klientów. Przykładem takich działań bez wątpienia będą produkowane przez nas innowacyjne ergonomiczne plecaki, które tworzymy ze szczególną troską o zdrowie oraz prawidłową postawę dzieci i młodzieży. Jednak ASTRA to nie tylko tekstylia, dystrybuowane przez nas artykuły szkolne takie jak: kredki, farby czy plasteliny stały się symbolem wielopokoleniowej tradycji i doskonałej jakości.

Obowiązki

  • Zarządzanie pracą sekretariatu Biura Zarządu
  • Zarządzanie korespondencją, dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów w spółkach (prace administracyjne na rzecz 2 spółek w organizacji)
  • Sporządzanie zlecanych przez Zarząd raportów i zestawień, przygotowywanie prezentacji
  • Dbanie o wizerunek biura i jego prawidłowe funkcjonowanie
  • Przyjmowanie i obsługa gości organizacji
  • Organizacja delegacji i rozliczanie wydatków związanych z wyjazdami służbowymi
  • Wsparcie przy organizacji eventów/imprez firmowych
  • Tworzenie pozytywnego wizerunku organizacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, niepełne wyższe lub w trakcie studiów
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole, elastyczność w działaniu
  • Lojalność, dyskrecja oraz wysoka komunikatywność
  • Samodzielność w wykonywaniu obowiązków
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Rzetelność, proaktywna postawa oraz własna inicjatywa w działaniu
  • Wysoka kultura osobista
  • Chęć do nauki nowych zadań

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie w nowoczesnej oraz stale rozwijającej się firmie
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • Możliwość pracy na 4/5 etatu
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • Opieka medyczna
  • System Benefit
  • Ubezpieczenie Allianz
  • Zniżki w restauracjach i hotelach organizacji
  • Darmowy transfer z Metro Wilanowska – Sękocin - Metro Wilanowska

  • Praca mazowieckie
  • Asystent Wysokie Mazowieckie
  • Asystent mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    105 067
    19 687