Asystent z doświadczeniem w branży ogrodniczej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Polska Flora Sp. z o.o.
16. 8. 2024

Firma Polska Flora poszukuje do swojego zespołu specjalistę ds. obsługi klienta z doświadczeniem pracy w firmach, związanych z ogrodnictwem lub zielenią. Jeśli masz podstawową wiedzę o branży zielonej i doświadczenie zawodowe, zapraszamy do aplikowania!

Obowiązki

  • Realizacja projektów ogrodniczych - planowanie, zarządzanie oraz nadzór
  • Monitorowanie i analiza potrzeb klientów oraz trendów rynkowych, proaktywne reagowanie na zmiany rynkowe
  • Poszukiwanie nowych klientów
  • Budowanie i utrzymywanie relacji z klientami poprzez regularne kontakty pośrednie/bezpośrednie oraz prezentacje oferty
  • Raportowanie działań i wyników
  • Przygotowywanie i składanie ofert klientom
  • Realizacja celów firmy zgodnie ze strategią i ustalonymi celami sprzedażowymi
  • Tworzenie, zarządzanie i nadzorowanie ofert na różnych platformach internetowych

Wymagania

  • Doświadczenie w branże ogrodniczej, praca w firmach związanych z ogrodnictwem lub zielenią
  • Doświadczenie w sprzedaży pośredniej lub bezpośredniej
  • Znajomość języka polskiego C1/C2
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Znajomość technik sprzedaży i umiejętność skutecznego budowania i utrzymywania relacji z klientami
  • Umiejętność analizowania danych sprzedażowych i raportowania wyników
  • Dobra organizacja czasu i umiejętność samodzielnego planowania
  • Motywacja do osiągania wyników sprzedażowych i dążenie do sukcesu
  • Zaangażowanie i chęć rozwoju zawodowego w dziedzinie sprzedaży

Oferujemy

  • Możliwość rozwoju i samodzielność w działaniu.
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.
  • Pracę w grupie będącej w fazie szybkiego rozwoju.
  • Czytelne i transparentne warunki współpracy, wynagrodzenie oparte o wyniki

  • Praca Kraków
  • Asystent Kraków
  • Pracownicy uczelni w Polsce Kraków
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Kraków
  • Doradca podatkowy w Polsce Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544