Asystent w dziale technologicznym
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
CD S.A.
3. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • odmierzanie, odważanie składników do produkcji
  • składanie zamówień systemowych, prowadzenie dokumentacji
  • pobieranie, przygotowywanie i archiwizacja prób
  • udział w projektowaniu nowych produktów

WYMAGANIA:
  • znajomość pakietu office na poziomie średniozaawansowanym
  • umiejętność katalogowania i archiwizowania dokumentacji produktowej
  • sumienność i dobra organizacja pracy
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

OFERUJEMY:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • stałe wynagrodzenie i system premiowy
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • pracę w kreatywnym, otwartym, zaangażowanym zespole
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe

  • Praca Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bielsko-Biała
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bielsko-Biała
  • Doradca podatkowy w Polsce Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544