Asystent w Dziale Technicznym
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ko-Ra Sp. z o.o.
28. 5. 2024

Firma zajmująca się administrowaniem nieruchomości zatrudni osobę na stanowisko Asystent w Dziale Technicznym.
Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:
o pełnienie nadzoru nad robotami w specjalności sanitarnej, elektrycznej, ogólnobudowlanej,
o pełnienie nadzoru nad realizowanymi umowami z podwykonawcami,
o współpraca przy opracowaniu zakresów robót na wykonanie remontów bieżących,
o współpraca w przygotowaniu dokumentacji kwalifikacyjnej do realizacji remontów, napraw i usuwania awarii,
o udział w komisjach technicznych, wizjach w lokalach,
o sporządzania protokołów szkód, odpowiedzi na wystąpienia lokatorów, odwołań od decyzji administracyjnych, itp.
Warunki pracy na danym stanowisku:
- praca w biurze i w terenie,
- praca na wysokości powyżej 3 metrów,
- praca przy monitorze ekranowym powyżej połowy dobowego wymiaru czasu pracy.
Wymagania niezbędne:
- biegła znajomość języka polskiego,
- pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych,
- niekaralność za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
- wykształcenie minimum średnie,
- znajomość obsługi pakietu MS Office (Word, Excel),
- przygotowanie zawodowe (uprawnienia mile widziane)
- umiejętność pracy pod presją czasu.
Wymagania dodatkowe:
- znajomość regulacji prawnych w zakresie prawa budowlanego mile widziana,
- doświadczenie pracy w firmie o podobnym profilu mile widziane,
- umiejętność kosztorysowania mile widziane.
Oferty proszę składać na adres e-mail: @ lub osobiście w siedzibie firmy, ul. Perzyńskiego 12, Warszawa.
Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez firmę KO-RA Sp. z o.o., ul. Perzyńskiego 12, 01-883 Warszawa, w celu przeprowadzenia obecnego postępowania rekrutacyjnego”

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851