Asystent w dziale Produkcji i Utrzymania Ruchu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Hirsch Porozell Sp. z o.o.
7. 9. 2024

HIRSCH Porozell Sp. z o.o. jest częścią HIRSCH Servo Group, która posiada łącznie 36 zakładów produkcyjnych w dziesięciu krajach europejskich oraz biura sprzedaży i obsługi w Chinach i Ameryce Północnej. Jako stabilny pracodawca, zatrudniamy ponad 1900 pracowników w naszych dwóch segmentach biznesowych: produkcji i technologii.

W związku z ciągłym rozwojem firmy obecnie do naszego zespołu w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:
Opis stanowiska:

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie współpracować z Kierownikiem Produkcji i Utrzymania Ruchu w zakresie nadzoru nad przeglądami technicznymi maszyn, organizacji i zamawiania części zamiennych, wsparcia podczas bieżących napraw, konserwacji i modernizacji parku maszynowego. Osoba ta będzie miała również możliwość zdobycia praktycznych umiejętności z zakresu mechaniki, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej od wykwalifikowanego zespołu, który bardzo chętnie dzieli się wiedzą.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • wykształcenie o profilu technicznym,
  • gotowość do udziału w projektach z zakresu usprawniania produkcji, wdrażania nowych produktów oraz rozwiązań technicznych,
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji procesowej,
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole,
  • zmysł techniczny,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • komunikatywność, pracowitość, sumienność i odpowiedzialność,
  • znajomość pakietu MS Office,
  • chęć ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji,
  • doświadczenie w czytaniu dokumentacji technicznej będzie dodatkowym atutem,
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu mechaniki maszyn, elektryki, pneumatyki i hydrauliki siłowej będzie dodatkowym atutem,
  • uprawnienia SEP E1 do 1 kV będą dodatkowym atutem,

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • dofinansowanie do wypoczynku pracownika
  • pakiet medyczny w firmie Luxmed
  • kartę multisport
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Praca Łódź
  • Pracownik utrzymania ruchu Łódź
  • Asystent Łódź
  • Pracownicy uczelni w Polsce Łódź
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Łódź
  • Doradca podatkowy w Polsce Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Pracownik produkcji Łódź
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Łódź
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    106 427
    20 544