Asystent w Dziale Obsługi Klienta
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Grafton Recruitment Sp. z o.o.
28. 9. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy będącej światowym liderem w produkcji opon, pilnie poszukujemy kandydatów szybko dostępnych do rozpoczęcia pracy na stanowisko:

Asystent/ka ds. Obsługi Klienta

To idealna rola dla osób chcących rozwijać się w obszarze obsługi klienta zdobywając praktyczne doświadczenie z systemami CRM i procesami zamówień

Twoje zadania:

  • Wsparcie administracyjne zespołu obsługi klienta.
  • Rejestrowanie nowych zamówień i aktualizacja istniejących.
  • Monitorowanie statusu zamówień i informowanie klientów o dostępności produktów i czasach dostawy.
  • Aktualizacja danych klientów w systemie CRM i archiwizacja dokumentacji związanej z zamówieniami.
  • Przygotowywanie raportów i analiz dla działu.
  • Wsparcie w rozwiązywaniu zapytań klientów związanych z procesem zamówień.

Czego oczekujemy:

  • Min. 6 miesięcy doświadczenia w roli administracyjnej lub obsługi klienta.
  • Umiejętność pracy w szybkim tempie i dostosowywanie się do nowych wyzwań.
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i zdolność do budowania relacji z klientami.
  • Znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza Excel.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Benefity:

  • Umowa o pracę do końca 2024r. z możliwością przedłużenia.
  • Hybrydowy tryb pracy (2 dni w tygodniu w biurze).
  • Dogodna lokalizacja biura - Śródmieście, blisko stacji metra.
  • Prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty miejskiej

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. obsługi klienta Warszawa
  • Tajemniczy klient Warszawa
  • Obsługa hotelowa Warszawa
  • Obsługa gastronomii Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 310
    20 521