Asystent w dziale księgowym (praca dla absolwentów) z językiem niemieckim
  • Toruń
Toruń, Toruń, kujawsko-pomorskie, Polska
L.M. Group Poland
8. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy międzynarodową agencją rekrutacyjną powstałą w 1987 roku w Izraelu, a obecną w Polsce od 2014 roku. Specjalizujemy się w rekrutacjach stałych oraz tymczasowych. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Poznaniu, ponadto mamy oddziały w Warszawie, Gdańsku oraz we Wrocławiu.

Obecnie dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży BPO/SSC pooszukujemy kandydatów na stanowisko księgowo-finansowe.

Numer referencyjny: MAKO

Miejsce pracy: Toruń

Zadania na stanowisku:

  • Obsługa klienta w języku niemieckim (głównie mail)
  • Przeprowadzanie uzgodnień między nierozliczonymi oświadczeniami dostawców a otwartymi fakturami (dział AP)
  • Księgowanie faktur w różnych narzędziach.
  • Przeprowadzanie audytu wewnętrznego zaksięgowanych faktur i ręcznych korekt.
  • Monitorowanie zobowiązań
  • Monitorowanie nieuzgodnionych linii płatności,
  • Uzgadnianie starych pozycji debetowych i kredytowych,
  • Monitorowanie i rozwiązywanie zapytań związanych z fakturami.
  • Przygotowywanie miesięcznych, tygodniowych i dziennych raportów, na potrzeby klienta biznesowego

Wymagania:

  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) oraz języka niemieckiego (B2/C1)
  • Możliwość zdobycia i wyspecjalizowania posiadanych umiejętności związanych z branżą księgowo-finansową
  • Umiejętność budowania długoterminowych profesjonalnych relacji służbowych z klientami biznesowymi
  • Dostępność do pracy na pełen etat, od poniedziałku do piątku
  • Chęć rozwoju w obszarze księgowym, finansowym i innych pochodnych

Nasz klient oferuje:

  • Pracę w trybie zdalnym lub hybrydowym z Warszawy
  • Umowę o pracę dla każdego pracownika
  • Stabilizację zawodową
  • Możliwość długoletniej współpracy i awansów w strukturach firmy
  • Umowę o pracę od pierwszego dnia współpracy (brak umów zlecenie, umów o dzieło)
  • Kompleksowy program wdrożeniowy
  • Pracę w międzynarodowej organizacji o stabilnej sytuacji na rynku
  • Szansę na rozwój zawodowy
  • Pakiet benefitów - Karta Multisport, ubezpieczenie grupowe.

  • Praca Toruń
  • Asystent Toruń
  • Doradca podatkowy w Polsce Toruń
  • Pracownicy uczelni w Polsce Toruń
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Toruń
  • Asystent zarządu Toruń
  • Asystent stomatologiczny Toruń
  • Toruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851