Asystent w Dziale Księgowości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Super-Pharm
9. 10. 2024

Super-Pharm jest silną, międzynarodową marką z długimi tradycjami w służbie zdrowia i urody. To unikalny koncept, łączący drogerię, perfumerię i optyka z najważniejszą jego częścią - apteką.

Super-Pharm to szereg możliwości zawodowych, profesjonalizm i dobra, przyjazna atmosfera pracy, współpraca oparta na zaufaniu i szansa na rozwój zawodowy.

Zapraszamy do Super-Pharm

Opis stanowiska

wsparcie administracyjne Działu Księgowości. Do Twoich zadań będzie należało między innymi:

  • obsługa faktur kosztowych i inwestycyjnych w systemie OCR: rejestrowanie i skanowanie dokumentów
  • rejestrowanie faktur kosztowych i inwestycyjnych w systemie Workflow
  • kontakt z kontrahentami zewnętrznymi i współpracownikami, wyjaśnianie nieprawidłowości w wystawionych fakturach
  • weryfikowanie zasadności i prawidłowości wezwań do zapłaty, weryfikowanie statusu dokumentów
  • opisywanie faktur za media, auta, telefony komórkowe oraz not odsetkowych
  • sporządzanie sprawozdań do GUS
  • obsługa korespondencji księgowej
  • wsparcie Działu Księgowości w procesowaniu dokumentów

Nasze wymagania

  • motywacja do nauki i chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • dobra znajomość pakietu MS Office, w tym Excel na poziomie umożliwiającym wykonywanie podstawowych działań matematycznych
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację pisemną
  • umiejętność obsługiwania urządzeń biurowych (drukarka, skaner)
  • dokładność, sumienność, zaangażowanie
  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy pod presją czasu
  • umiejętność pracy w zespole, dobra komunikacja
  • doświadczenie pracy księgowej i wykształcenie ekonomiczne będą dodatkowym atutem

To oferujemy

  • umowę o pracę na pełen etat
  • szeroki pakiet benefitów, między innymi dostęp do opieki medycznej, ubezpieczenia na życie, kartę Multisport, zniżki pracownicze, dofinansowanie do posiłków w biurze
  • możliwość zdobywania wiedzy i rozwijania się w obszarze księgowości w firmie z branży retail
  • pracę w trybie hybrydowym 3 dni w biurze, 2 dni zdalnie
  • przyjazny i wspierający zespół

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238