Asystent w Dziale Kontroli Jakości
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
COMBI Engineering sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowanie, kompletowanie oraz wysyłanie dokumentacji końcowej do Klientów
  • Nadzór nad przyrządami kontrolno-pomiarowymi
  • Kontakt z Klientem

WYMAGANIA:
  • Podstawowa znajomość rysunku technicznego
  • Znajomość pakietu MS 365
  • Mile widziane doświadcznie w pracy na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, smodzielność, samodyscyplina i inicjatywa
  • Terminowość, solidność, umiejętność zaangażowania się w projekt
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację

OFERUJEMY:
  • Zatrudnienie na umowę na zastęstwo w pełnym wymiarze godzin
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
  • Dużą różnorodność zadań umożliwiającą rozwój zawodowy
  • Przyjazną atmosferę pracy w międzynarodowym środowisku

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Asystent Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584