Asystent w dziale Komunikacji
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
22. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Wdrażanie strategii i projektów komunikacyjnych wewnętrznie i zewnętrznie
  • Wspieranie firmowych kampanii w mediach społecznościowych lub działań reklamowych
  • Przygotowywanie komunikacji wewnętrznej oraz designu (e-maile, tablice, newsletter)
  • Przygotowywanie materiałów komunikacyjnych
  • Wsparcie przy organizacji wydarzeń firmowych (lokalnych i oddziałowych)
  • Wspieranie prostych firmowych działań graficznych

WYMAGANIA:
  • Student kierunku: komunikacja, marketing, public relations lub pokrewnego
  • Biegły angielski (rozmowa rekrutacyjna przeprowadzana częściowo po angielsku)
  • Umiejętności organizacyjne,kreatywne, przywódcze i komunikacyjne
  • Dobra znajomość platform mediów społecznościowych - LinkedIn
  • Znajomość programów graficznych, Canva, PowerPoint, oraz tworzenie prostych video
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne
  • Wysoki poziom kultury wypowiedzi ustnej i pisemnej

OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive
  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych — Akademia Nexteer — 80 wewnętrznie certyfikowanych trenerów
  • Zajęcia językowe
  • Dofinansowanie posiłków — w wysokości 300 zł do wykorzystania na naszej stołówce i w restauracjach
  • Urodzinowe czekoladki
  • Nexteer z Pasją — program hobbystyczny (spacery z psami, wspólne bieganie, wycieczki rowerowe i górskie, wędkowanie itp.).
  • Możliwość udziału w akcjach charytatywnych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

  • Praca Tychy
  • Asystent Tychy
  • Doradca podatkowy w Polsce Tychy
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tychy
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Asystent stomatologiczny Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 581
    18 018