Asystent w Dziale instalacji sanitarnych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
FAR
8. 10. 2024

Fundacja FAR dla jednego z naszych pracodawców poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku: Asystent działu instalacji sanitarnych.
Oczekiwania:
• Chęć do pracy
• Umiejętność obsługi komputera oraz programów Office, Teams, Outlook.
• Samodyscyplina
• Mile widziane doświadczenie w branży budowlanej
• Mile widziane wykształcenie techniczne
• Mile widziana znajomość programu AutoCAD oraz GSTER
Zadania:
• Przygotowywanie kosztorysów
• Zbieranie ofert od dostawców
• Wyszukiwanie zleceń w bazie zamówień publicznych
• Prowadzenie archiwizacji elektronicznej
• Prace pomocnicze w dziale
Oferujemy:
• Umowa o pracę
• Praca od poniedziałku do piątku
• Godziny pracy 9 00-16 00
• Wynagrodzenie zależne od doświadczenia do omówienia na spotkaniu
• Praca na Targówku Mieszkaniowym

  • Praca Warszawa
  • Technik urządzeń sanitarnych Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    107 881
    18 238