Asystent w dziale Elektronicznym
  • Tychy
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Nexteer Automotive Poland Sp. z o.o.
10. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Jako Asystent w dziale Elektronicznym będziesz miał okazję:

✔ Asystować w testowaniu inżynieryjnym (pomiary obwodów).

✔ Aktualizować i procesować dokumentacji projektowej dotyczącej CCA (Circuit

Card Assembly).

✔ Przygotowywać kontroler do testów (lutowanie termopar itd).

✔ Wspierać zespół CI(Continues Improvment) w ich zadaniach.

✔ Pomagać w codziennych działaniach zespołu Elektronicznego, przyczyniając się do efektywnego funkcjonowania zespołu.

... ale nie martw się wszystkiego Cię nauczymy :)

WYMAGANIA:

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:

✔Posiadasz status studenta studiów technicznych - elektronika/mechanika.

✔ Znasz język angielski w stopniu komunikatywnym.

✔Posiadasz umiejętności z zakresu elektroniki (czytanie i tworzenie schematów,podstawy testowania, pomiary).

✔Masz podejście DIY (do-it-yourself) do rozwiązywania problemów.

✔ Dużym plusem będą umiejętności lutowania elementów elektronicznych.

✔ Znasz pakiet MS Office.

OFERUJEMY:

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku w firmie posiadającej stabilną pozycję na rynku,
  • Przyjazną i koleżeńską atmosferę w pracy,
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży Automotive,
  • Zajęcia językowe,
  • Dofinansowanie posiłków — w wysokości 300 zł do wykorzystania na naszej stołówce i w restauracjach,
  • Preferencyjne warunki karty Multisport,
  • Zatrudnienie na podstawie umowę zlecenie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji w ramach szkoleń zewnętrznych i wewnętrznych — Akademia Nexteer — 80 wewnętrznie certyfikowanych trenerów,
  • Urodzinowe czekoladki,
  • Nexteer z Pasją — program hobbystyczny (spacery z psami, wspólne bieganie, wycieczki rowerowe i górskie, wędkowanie itp.),
  • Możliwość udziału w akcjach charytatywnych,
  • Prezent na start.

  • Praca Tychy
  • Asystent Tychy
  • Doradca podatkowy w Polsce Tychy
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Tychy
  • Pracownicy uczelni w Polsce Tychy
  • Asystent zarządu Tychy
  • Asystent stomatologiczny Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246