Asystent w dziale administracyjno - finansowym w PPBW
  • Poznań
Poznań, Poznań, wielkopolskie, Polska
PPBW
30. 9. 2024
Nie podano

Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego (PPBW) powstała w 2005 roku w celu tworzenia zintegrowanych narzędzi technologicznych i informatycznych wspomagających pracę służb i instytucji odpowiedzialnych za zapewnienie bezpieczeństwa publicznego. PPBW realizuje szerokie spektrum działań w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego, m.in. w obszarze badawczo-rozwojowym, technologicznym, prawnym, edukacyjnym i szkoleniowym. PPBW to także platforma współpracy i dialogu przedstawicieli różnych środowisk – służb mundurowych, administracji rządowej i samorządowej, środowiska naukowego, organizacji pozarządowych, przemysłu oraz biznesu. Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej: www.ppbw.pl.

Asystent w dziale administracyjno - finansowym

Wymagania:

-       status studenta

-       komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

-       znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - min. B2

-       praktyczna znajomość pakietu Microsoft Office

-       umiejętność obsługi urządzeń biurowych

-       umiejętność zarządzania czasem

-       dokładność w wykonywaniu zadań

-       pozytywna energia, otwartość, komunikatywność, chęć do pracy

Obowiązki:

-       wsparcie działu administracujno- finasowego.

-       kompletowanie dokumentacji niezbędnej podczas kontroli

-       wprowadzanie danych do systemu

-       obsługa urządzeń biurowych

-       archiwizacja dokumentów

Oferujemy:

-       umowę zlecienie

-       pracę w przyjaznej atmosferze,

-       elastyczne dni i godziny pracy (między 8 a 16)

-       styczność z językiem angielskim, pracę w międzynarodowym środowisku,

-       pracę w przestronnym biurze w centrum Poznania,

-       pyszną kawę

W CV prosimy o umieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego w celu rekrutacji na stanowisko Asystent w dziale administracyjno - finansowym. Jednocześnie oświadczam, że przekazuję moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie”.

  • Praca Poznań
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Poznań
  • Doradca podatkowy w Polsce Poznań
  • Pracownicy uczelni w Polsce Poznań
  • Pracownik administracyjno - biurowy Poznań
  • Asystent Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    100 078
    19 667