Asystent/tka projektanta branży elektrycznej
  • Katowice
Katowice, Katowice, Śląskie, Polska
Firma ABS - Ochrona Środowiska Sp. z o.o.
17. 9. 2024
Informacje o stanowisku

W obecnej chwili poszukuje pracownika na stanowisko:
Miejsce pracy: Katowice (Koszutka)
Zakres obowiązków:
• wykonywanie projektów budowlanych i wykonawczych branży elektrycznej pod nadzorem projektanta (rysunki, schematy, opisy, zestawienia materiałów)
Wymagania:
• znajomość programu AutoCAD
• biegła obsługa komputera
Oferujemy:
• umowa o pracę
• wynagrodzenie: od 4000 zł netto plus premia w zależności od umiejętności
• praca w przyjaznej atmosferze
• możliwość rozwoju zawodowego - uzyskanie uprawnień budowlanych
Osoby zainteresowane prosimy przesyłać CV na adres e-mail: @
tel. kontaktowy 693 542 707

  • Praca Katowice
  • Projektant Katowice
  • Projektant gier komputerowych Katowice
  • Asystent Katowice
  • Asystent stomatologiczny Katowice
  • Asystent zarządu Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 387
    20 584