Asystent/tka działu rekrutacji
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Trenkwalder
7. 6. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zakres zadań:

  • prowadzenie i aktualizacja bazy kandydatów,
  • zarządzanie aplikacjami i koordynacja rozmów kwalifikacyjnych,
  • przeprowadzanie telefonicznych rozmów i wywiadów rekrutacyjnych,
  • wsparcie zespołu rekrutacyjnego w prowadzeniu projektów rekrutacyjnych,
  • obsługa telefoniczna i wsparcie organizacyjne pozyskanych kandydatów,
  • przygotowywanie raportów i analiz z realizacji działań rekrutacyjnych.

Wymagania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (rekrutacja lub obsługa klienta),
  • doświadczenie w przeprowadzaniu rozmów telefonicznych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • biegła umiejętność posługiwania się internetem,
  • dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office,
  • nastawienie na cele i wyniki,
  • dobra organizacja pracy i wielozadaniowość.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę bezpośrednio przez firmę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie + prowizja,
  • realną możliwość rozwoju i awansu,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • pracę w biurze w centrum Łodzi (ul. Piotrkowska),
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17.

Miejsce pracy: Łódź Centrum

  • Praca Łódź
  • Kierownik działu personalnego Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080