Asystent stomatologiczny
  • Bielsko-Biała
Bielsko-Biała, Bielsko-Biała, Śląskie, Polska
Agencja Zatrudnienia HR SIGMA
12. 10. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Zakres obowiązków:

  • Obsługa sekretariatu, w tym odbieranie telefonów
  • Kontakt z pacjentem: przeprowadzanie szczegółowego wywiadu oraz potwierdzanie wizyt
  • Asystowanie przy zabiegach chirurgicznych
  • Przygotowywanie narzędzi do zabiegów stomatologicznych
  • Sterylizacja narzędzi oraz zamknięcie gabinetu na koniec dnia
  • Przestrzeganie zasad oraz procedur obowiązujących w gabinecie
  • Dodatkowy atut: umiejętność higienizacji

WYMAGANIA:

Wymagania:

  • Wykształcenie kierunkowe (technikum lub studia)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Gotowość pracy w elastycznym czasie
  • Zdolności organizacyjne i wielozadaniowość
  • Komunikatywność i empatia w relacjach z pacjentami

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w higienizacji będzie mile widziane

OFERUJEMY:

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji/ kursy
  • Rodzinna atmosferę w miejscu pracy

Brzmi dobrze? Aplikuj już dziś!

Wyślij swoje CV przez formularz dostępny w portalu lub na adres mailowy lucja.rzeszutek@hrsigma.pl wpisując nazwę stanowiska! Zgłoszenia bez załączonego pliku CV nie będą przez nas rozpatrywane.

"Informujemy, że wprowadziliśmy wewnętrzną procedurę zgłoszeń naruszeń prawa zgodnie z ustawą o ochronie sygnalistów. Jeżeli chcesz dokonać zgłoszenia wejdź na stronę www.hrsigma.pl a znajdziesz wszystkie potrzebne ku temu informacje."

  • Praca Bielsko-Biała
  • Asystent stomatologiczny Bielsko-Biała
  • Asystent Bielsko-Biała
  • Asystent zarządu Bielsko-Biała
  • Bielsko-Biała - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 852
    20 183