Asystent sprzedaży do działu sprzedaży aut używanych
  • Koszalin
Koszalin, Koszalin, zachodniopomorskie, Polska
Mojsiuk Sp. z o.o. Sp. k.
8. 6. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i aktywna pomoc nad przygotowaniem samochodu do sprzedaży m.in. przygotowanie estetyczne pojazdu;
  • Zlecanie pojazdu na serwis wewnętrzny celem usprawnień mechanicznych;
  • Przygotowanie dokumentacji handlowej i nadzór nad jej poprawnością;
  • Dbałość o realizację standardów jakościowych;
  • Wsparcie w obsłudze klienta oraz aktywne uczestniczenie w procesie sprzedaży pojazdu np. prowadzenie jazd testowych;
  • dodawanie nowych ofert internetowych oraz bieżące nadzorowanie ich aktualności;
  • Dbałość o budowanie długoterminowych relacji z klientami;
  • Aktywna współpraca z innymi działami organizacji.

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość branży motoryzacyjnej;
  • Min. średnie wykształcenie (preferowane wyższe);
  • Umiejętności handlowe i prowadzenia negocjacji;
  • Orientacja na realizację założonych celów;
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów;
  • Prawo jazdy kat. B.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • Znajomość niemieckiego lub angielskiego.

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia;
  • Stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę;
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania swoich obowiązków.

  • Praca Koszalin
  • Specjalista ds. Sprzedaży Koszalin
  • Kierownik działu personalnego Koszalin
  • Asystent Koszalin
  • Asystent zarządu Koszalin
  • Asystent stomatologiczny Koszalin
  • Koszalin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851