ASYSTENT SPEDYTORA MIĘDZYNARODOWEGO/ SPEDYTOR MIĘDZYNARODOWY
  • Malbork
Malbork, Malbork, Pomorskie, Polska
Adar sp. z o.o.
24. 7. 2024

Firma ADAR pragnie zaprosić do aplikacji zarówno doświadczonych spedytorów drogowych międzynarodowych, ale również osoby, które nie posiadają doświadczenia w obszarze TSL, jednakże aspirują do pierwszej pracy w transporcie. APLIKUJ JUŻ DZISIAJ!
Miejsce pracy: Elbląg
To oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
- świetną atmosferę pracy;
- pakiet benefitów: prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie zajęć sportowych, ubezpieczenie na życie.
Twój zakres obowiązków:
- telefoniczny i mailowy kontakt z firmami oferującymi ładunki dla aut ciężarowych (korzystanie z giełd transportowych);
- negocjacje z klientem zagranicznym warunków wykonywania transportu;
- weryfikacja warunków umowy transportowej z wcześniejszymi ustaleniami telefonicznymi oraz mailowymi;
- strategiczne przydzielanie ładunków transportowych do odpowiednich aut ciężarowych.
Nasze wymagania:
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera;
- umiejętność krytycznego myślenia oraz pracy w zespole;
- umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i dobrej organizacji pracy.
Zainteresowane osoby prosimy o zaaplikowanie na adres e-mail: rekrutacja @ adar.pl

  • Praca Malbork
  • Asystent Malbork
  • Malbork - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567